Valikko Etsi

POLITIIKKA

Ohje: sähköpostin lähetyksessä (a) korvataan @-merkillä.


Karkkilan Demarit ry
Puheenjohtaja Marianne Boström, 040 552 8178, marianne.bostrom2015(a)outlook.com
Sihteeri on Juha Jumisko, 050 60 306, juha.jumisko(a)sahkoliitto.fi

Karkkila Keskustan kunnallisjärjestö ry.
Puheenjohtaja: Mia Sundström, mija.sundström(a)gmail.com
Sihteeri: Irene Brofeldt, p. 0400 801 752, irenebrofeldt(a)gmail.com
http://www.keskusta.fi/Suomeksi/Piirit/Uusimaa/Suomeksi/Kunnat/Karkkila/Etusivu

Karkkilan Kokoomus ry
Puheenjohtaja Rauno Salonen, rauno.salonen(a)kolumbus.fi
Sihteeri Suvi Koivuharju, s.koivuharju(a)gmail.com
http://liitykokoomukseen.fi/KOK/yhdistys/496

Karkkilan Perussuomalaiset ry
Puheenjohtaja Veikko Ala-Hiiro, 040 176 2377, veikko.ala-hiiro(a)elisanet.fi
Sihteeri Reima Stigell rstigell(a)gmail.com
https://karkkila.perussuomalaiset.fi/

Karkkilan Vasemmistoliitto ry
Puheenjohtaja Teemu Tuiskula, teemu.tuiskula(a)hotmail.com
Sihteeri Katja Etolin, k.etolin(a)hotmail.com
https://www.karkkilanvasemmisto.fi/

Karkkilan Vihreät ry
puheenjohtaja Kirsi Kirves 040 562 3966, info(a)karkkilanvihreat.fi Kirsi.kirves(at)gmail.com
varapuheenjohtaja Kristo Halme kripahoo(a)hotmail.com
sihteeri PäivinLeppänen
paivileppanen(a)elisanet.fi
taloudenhoitaja Timo Hongell timo.hongell(a)elisanet.fi
jäsen Tiina Hentunen-Vanninen tiinahen(atgmail.com
jäsen Laila Salonius lailasalonius(a)hotmail.com
jäsen Martti Sarva marttisarva(a)gmail.com
http://www.karkkilanvihreat.fi/

Vihdin Seudun kristiilisdemokraatit ry (Vihti ja Karkkila)
Puheenjohtaja Päivi Åhlgren p.056-654 6002 paiahlgren(a)gmail.com 
Sihteeri Minna Kekki minna.kekki(a)hotmail.com


Sivua päivitetty 4.2.2019/ns


Jaa Facebookissa Jaa Twitterissä
Karkkilan kaupunki | Valtatie 26 D, 03600 KARKKILA | vaihde (09) 4258 3600 | kirjaamo@karkkila.fi