Valikko Etsi

POLITIIKKA

Ohje: sähköpostin lähetyksessä (a) korvataan @-merkillä.


Karkkilan Demarit ry
Puheenjohtaja Mika Tallgren, p. 040 5272 791, mika_tallgren(a)hotmail.com
Sihteeri Marjo Hellgren, p. 0445346040, marjo.hellgren(a)karviainen.fi 

Karkkila Keskustan kunnallisjärjestö ry.
Puheenjohtaja Mia Sundström, mija.sundstrom(a)gmail.com
Sihteeri Kaarina Hämäläinen p. 050 306 8995, kaarina_hamalainen(a)hotmail.com
http://www.keskusta.fi/Suomeksi/Piirit/Uusimaa/Suomeksi/Kunnat/Karkkila/Etusivu

Karkkilan Kokoomus ry
Puheenjohtaja Rauno Salonen, rauno.salonen(a)kolumbus.fi
Sihteeri Suvi Koivuharju, s.koivuharju(a)gmail.com
http://liitykokoomukseen.fi/KOK/yhdistys/496

Karkkilan Perussuomalaiset ry
Puheenjohtaja Veikko Ala-Hiiro, 040 176 2377, veikko.ala-hiiro(a)elisanet.fi
Sihteeri Reima Stigell rstigell(a)gmail.com
https://karkkila.perussuomalaiset.fi/

Karkkilan Vasemmistoliitto ry
Puheenjohtaja Teemu Tuiskula, teemu.tuiskula(a)hotmail.com
Sihteeri Katja Etolin, k.etolin(a)hotmail.com
https://www.karkkilanvasemmisto.fi/

Karkkilan Vihreät ry
Puheenjohtaja Kirsi Kirves 040 562 3966, info(a)karkkilanvihreat.fi
Varapuheenjohtaja Kristo Halme, kripahoo(a)hotmail.com
Sihteeri Olli Mäkinen, macolli457(a)gmail.com
Taloudenhoitaja Timo Hongell, timo.hongell(a)elisanet.fi
Jäsen Tiina Hentunen-Vanninen, tiinahen(a)gmail.com
Jäsen Päivi Leppänen, paivileppanen(a)elisanet.fi
Jäsen Jukka-Pekka Lehtinen, putsi.lehtinen(a)gmail.com
http://www.karkkilanvihreat.fi/

Vihdin Seudun kristiilisdemokraatit ry (Vihti ja Karkkila)
Puheenjohtaja Päivi Åhlgren p.056-654 6002 paiahlgren (a) gmail.com 
Sihteeri Minna Kekki minna.kekki (a)
hotmail.com


Sivua päivitetty 8.4.2018/sm


Jaa Facebookissa Jaa Twitterissä
Karkkilan kaupunki | Valtatie 26, 03600 KARKKILA | vaihde (09) 4258 3600 | kirjaamo@karkkila.fi