Valikko Etsi

POLITIIKKA

Ohje: sähköpostin lähetyksessä (a) korvataan @-merkillä.


Karkkilan Demarit ry
Puheenjohtaja Marianne Boström, 040 552 8178, marianne.bostrom2015(a)outlook.com
Sihteeri on Juha Jumisko, 050 60 306, juha.jumisko(a)sahkoliitto.fi

Karkkila Keskustan kunnallisjärjestö ry.
Puheenjohtaja: Mia Sundström, mija.sundstrom(a)gmail.com
Sihteeri: Irene Brofeldt, p. 0400 801 752, irenebrofeldt(a)gmail.com
https://www.keskusta.fi/Suomeksi/Piirit/Uusimaa/Suomeksi/Kunnat/Karkkila/Etusivu

Karkkilan Kokoomus ry
Puheenjohtaja Anna Tallgren anna.tallgren(at)karkkila.fi
Sihteeri Rauno Salonen, rauno.salonen(at)kolumbus.fi
https://www.facebook.com/KarkkilanKokoomus 
 

Karkkilan Perussuomalaiset ry
Puheenjohtaja Jouni Kaskiharju, jone@kaskiharju.fi
Sihteeri Reima Stigell rstigell(a)gmail.com
https://karkkila.perussuomalaiset.fi/

Karkkilan Vasemmistoliitto ry
Puheenjohtaja Katja Etolin, k.etolin(a)hotmail.com
Varapuheenjohtaja Erkki Ollakka, erkki.ollakka(a)kolumbus.fi
Sihteeri Tuuli Martini
https://www.karkkilanvasemmisto.fi/


Karkkilan Vihreät ry
Puheenjohtaja Jaana Rosvall 040 756 8558, jaana.rosvall(a)hotmail.com
Varapuheenjohtaja Heikki Savola, heikki.savola(a)robustos.fi 
https://www.karkkilanvihreat.fi/


Vihdin Seudun kristiilisdemokraatit ry (Vihti ja Karkkila)
Puheenjohtaja Päivi Åhlgren p.056-654 6002 paiahlgren(a)gmail.com 
Sihteeri Minna Kekki minna.kekki(a)hotmail.com


Sivua päivitetty 10.2.2021/ns


Jaa Facebookissa Jaa Twitterissä
Karkkilan kaupunki | Valtatie 26 D, 03600 KARKKILA | vaihde (09) 4258 3600 | kirjaamo@karkkila.fi