Valikko Etsi

POLITIIKKA

Ohje: sähköpostin lähetyksessä (a) korvataan @-merkillä.


Karkkilan Demarit ry
Puheenjohtaja Marianne Boström, 040 552 8178, marianne.bostrom2015(a)outlook.com
Sihteeri on Juha Jumisko, 050 60 306, juha.jumisko(a)sahkoliitto.fi
https://www.karkkilandemarit.fi/

Karkkila Keskustan kunnallisjärjestö ry.
Puheenjohtaja: Mia Sundström, mija.sundstrom(a)gmail.com
Sihteeri: Irene Brofeldt, p. 0400 801 752, irenebrofeldt(a)gmail.com
https://www.facebook.com/karkkilankeskusta

Karkkilan Kokoomus ry
Puheenjohtaja Anna Tallgren anna.tallgren(a)karkkila.fi
Sihteeri Rauno Salonen, rauno.salonen(a)kolumbus.fi
https://www.facebook.com/KarkkilanKokoomus 
 

Karkkilan Perussuomalaiset ry
Puheenjohtaja Pertti Lehtonen, pelefinland(a)gmail.com, 0500 351 040
https://karkkila.perussuomalaiset.fi/


Karkkilan Vasemmistoliitto ry
Puheenjohtaja Katja Etolin, k.etolin(a)hotmail.com
Varapuheenjohtaja Erkki Ollakka, erkki.ollakka(a)kolumbus.fi
Sihteeri Tuuli Martini
https://www.karkkilanvasemmisto.fi/


Karkkilan Vihreät ry
Puheenjohtaja Tiina Hentunen-Vanninen, tiinahen(a)gmail.com, 050 5175 778
Varapuheenjohtaja Heidi Vesterinen, kahetoyr(a)hotmail.com
https://www.karkkilanvihreat.fi/

Vihdin Seudun Kristillisdemokraatit ry (Vihti ja Karkkila)
Paikallisosastonpuheenjohtaja John Remes, p. 044 377 3377, john.remes(a)pp.inet.fi ja varapuheenjohtaja Päivi Åhlgren, p.045 654 6002, paiahlgren(a)gmail.com, sihteeri: Minna Kekki, osoite:  Puolakantie 47, 03400 Vihti. 
https://www.facebook.com/profile.php?id=100064931824835


Sivua päivitetty 16.1.2023/ns


Jaa Facebookissa Jaa Twitterissä

Karkkilan kaupunki

Valtatie 26 D
03600 Karkkila

Y-tunnus 0127046-7

Laskutusosoitteet


Verkkolaskut:

Verkkolaskuoperaattori:
CGI
Välittäjän tunnus:
003703575029 
Verkkolaskuosoite:
003701270467


Kaupungin puhelinvaihde:
(09) 4258 3600


Palvelupiste Serveri:

(09) 4258 3755
palvelupiste@karkkila.fi


Kirjaamo
:
kirjaamo@karkkila.fi