Valikko Etsi

MUUT YHDISTYKSET

Eläkeliitto ry Karkkilan yhdistys

Puheenjohtaja Lea Hiltunen, p. 040 735 8486, li.hiltunen(at)hotmail.com
Sihteeri Seija Hepoaho, p. 0400 675 886, seija.hepoaho2021(at)outlook.com

Karkkilan Demarit
Puheenjohtaja Marianne Boström, p. 040 552 817, marianne.bostrom2015(at)outlook.com
Sihteeri ja valtuustotyhmän pj. Juha Jumisko, p. 050 30 306, juha.jumisko(at)sahkoliitto.fi

Karkkilan Eläkeläiset ry
Puheenjohtaja Tauno Koivunen, 0400 617 867 

Karkkilan Eläkkeensaajat ry
Puheenjohtaja Anja Kinnunen, 0400 419 627, anjakinnunen(at)luukku.com
sihteeri/taloudenhoitaja Arja Janger 040 839 3682, arjanger@netti.fi

Karkkilan Kalastusseura ry
Puheenjohtaja Pasi Åman, 040 746 1832

Karkkilan Kansantaloyhdistys ry
Puheenjohtaja Pekka Frosterus, 09 225 6066
Sihteeri Pirkko Luotonen, 0400 844 386, pirkko.luotonen(at)elisanet.fi

Karkkilan Karjalaseura ry
Puheenjohtaja Kirsti Seppälä, 040 728 3572, kirstiseppala(at)hotmail.com
Varapuheenjohtaja Jari Kääriäinen, 050 406 9039
Jäsenasioiden hoitaja Terttu Teivonen, 040 580 4520, terttu.teivonen(at)gmail.com
www.karjalanliitto.fi/karkkilankarjalaseura
Mölkyn peluuta kesä-elokuussa maanantaisin klo 18 "tehtaan" pääportin hiekkakentällä. Osallistuminen ei edellytä seuran jäsenyyttä.

Karkkilan Kuulo ry
Puheenjohtaja Juhani Salminen 045 128 3346
Sihteeri Anu Kuvaja 040 719 0673
Tiedotus Jarmo Koivunen 047 035 795

Karkkilan liike- ja virkanaisten yhdistys ry
Puheenjohtaja Satu Sarin
Sihteeri Minna-Helena Tuominen, minna-helena.tuominen(at)hotmail.com

Karkkilan luonnonsuojeluyhdistys r.y.
Puheenjohtaja Tina Mattsson, 050 383 9087, tinam(at)luukku.com,
https://www.facebook.com/sllkarkkila/

Karkkilan Maaseutunaiset ry
Puheenjohtaja Riitta Leino, 0400 942 191, riitta.leino(at)gmail.com
Sihteeri Katri Kantola 050 536 0491 katri1.kantola(at)gmail.com
https://karkkilanmaaseutunaiset-yhdistysavain-fi.directo.fi/

Karkkilan Maaseutuseura ry
Puheenjohtaja Seppo Sarakunnas, 040 849 6853, seppo.sarakunnas(at)elisanet.fi
Sihteeri Ari Suomela, 050 358 1956, ari.suomela1(at)gmail.com
www.karkkilanmaaseutuseura.fi

Karkkilan Martat ry
karkkilan.martat@gmail.com

Karkkilan Nuorisoseura ry
Puheenjohtaja Virpi Aho 045  134 7405 virpi.aho@sci.fi

Karkkilan Partiotuki ry
Puheenjohtaja Timo Koli, 0400 715 712, timo.koli(at)pp.inet.fi
Sihteeri Sinikka Lavinto
https://sites.google.com/view/karkkilanpartiotuki/etusivu

Karkkilan Puutarhayhdistys ry
Puheenjohtaja Terhi Tuomikoski p. 040 3446698, terhi.tuomikoski(at)gmail.com 
Sihteeri Seija Hepoaho p. 0400 675886, seija2022.puutarha(at)gmail.com
https://sites.google.com/site/karkkilanpuutarhayhdistys/home

Karkkilan Reserviläiset ry
Puheenjohtaja Tuomo Korpela, 040 767 9787, tuomo.s.korpela(at)gmail.com
Sihteeri Timo Lemström

Karkkilan Rintamaveteraanit ry
Puheenjohtaja Hannu Taskinen, 0500 475 004
Sihteeri Anja Kinnunen, 0400 419 627, anjakinnunen(at)luukku.com

Karkkilan Seudun Invalidit ry
Puheenjohtaja Anja Kinnunen 0400 419 627,  anjakinnunen@luukku.com
Sihteeri Arja Janger 040 839 3682

Karkkilan Seudun Koirakerho ry
Puheenjohtaja Tomi Metsä, 050 5900 619, tomi.metsa(at)gmail.com (kentän varaukset)
Sihteeri Saana Kokko karkkilanseudunkoirakerho(at)gmail.com (koulutusinfo)
Pieneläinhautausmaa Anja Schigin, 040 526 8693
www.karkkilankoirakerho.fi
 
Karkkilan Sunnuntaimetsästäjät ry
Puheenjohtaja Pasi Myntti
Sihteeri Mereta Laukkanen, 050 381 4917
karkkila(at)sunnuntaimetsastajat.fi
www.sunnuntaimetsastajat.fi

Karkkilan Super ao 811 Ry
Puheenjohtaja 044 955 8848
super811@superliitto.fi
https://ao811.superliitto.fi/

Karkkilan Toimihenkilöt Pro ry
Puheenjohtaja Markku Äikäs
Sihteeri Satu Manner-Oikarinen
karkkila.toimihenkilot@gmail.com

Karkkilan Vapaa-ajattelijat ry
Puheenjohtaja Jorma Snellman, 045 633 2341, jorma.snellman64(at)gmail.com
Sihteeri Ulla Kindstedt, 0440 225 570
info@karkkilan-vapaa-ajattelijat.fi
Hautausmaan hoitaja Erkki Hohenthal, 0400 225 570, erkki.hohenthal(at)gmail.com
www.karkkilan-vapaa-ajattelijat.fi

Karkkilan Venäjä-Seura ry
Puheenjohtaja Risto Laakso, 040 7274 693 
https://www.venajaseura.com/aluetoiminta/etela-suomi/osastot-3

Legenda Jamit ry
400 770 980
info(at)liimamaki.fi
https://www.liimamaki.fi

Luoteis-Uudenmaan Lintutieteellinen Yhdistys APLA ry
marko.teivonen@dbsantasalo.com

MLL:n Karkkilan paikallisyhdistys ry
Puheenjohtaja Markku Korhonen 045 135 4350, markku@onnenseppa.fi
mll.karkkila@gmail.com
https://karkkila.mll.fi

Raudanreippaat ry
Partiolippukunta
https://sites.google.com/site/raudanreippaat/

SF-Caravan Karkkila ry
Puheenjohtaja Leo Kylmä, Mäntyrinteentie 14, 03400 Vihti
leokylma(at)kolumbus.fi
p. 044 3087 780

Siikalan Pienviljelijäyhdistys
Puheenjohtaja Timo Mäki 040 507 3137
Koneiden vuokrauksista vastaava Timo Mäki 040 507 3137
Vuokraamme erilaisia koneita. Yhdistyksellä on esim. klapi- ja halkaisukone, hakehakkuri, maaliruisku, metallinpaljastin sekä maaseutupuolen koneita, esim. kasvinsuojeluruisku sekä juhlateltta.
www.siikalanpvy.net

Suomen Punainen Risti, Karkkilan osasto
Puheenjohtaja Veikko Ala-Hiiro, 040 410 6875
Sihteeri Marjaana Järviö, 050 554 5099

Tuorilan VPK
Siikalantie 41
Palokunnan päällikkö Juha Sorri, 040 776 4629, tuorilanvpk(at)gmail.com
www.tuorilanvpk.fi

  
Sivua päivitetty 25.5.2022 /mr


Jaa Facebookissa Jaa Twitterissä

Karkkilan kaupunki

Valtatie 26 D
03600 Karkkila

Y-tunnus 0127046-7

Laskutusosoitteet


Verkkolaskut:

Verkkolaskuoperaattori:
CGI
Välittäjän tunnus:
003703575029 
Verkkolaskuosoite:
003701270467


Kaupungin puhelinvaihde:
(09) 4258 3600


Palvelupiste Serveri:

(09) 4258 3755
palvelupiste@karkkila.fi


Kirjaamo
:
kirjaamo@karkkila.fi